Yüzme Dersleri

Yüzme Dersleri

İstanbul Yüzme Havuzu ve Yüzme Dersleri

Yüzme dersleri almak isteyen pek çok insana bu konuda korkularıyla yüzleşmelerini sağlayan ve yüzmeyi çok kısa bir zamanda öğreten ata yüzme spor kompleksi size de kapılarını açarak bu konuda yardımcı olmayı bekliyor. Yüzme dersleri bebeklere, çocuklara ve yetişkinlere özel dersler ve grup dersleri eşliğinde verilmektedir.

İster özel ders alabilme imkanı isterseniz grup halinde öğrenme imkanı sunarak hem zaman hem de fiyat konusunda size yardımcı olarak yüzmeyi öğrenmenizi sağlayacaktır.

Bu amaçla yüzmeyle ilgili korkularınızı birlikte aşabileceğiniz profesyonel hocalarla tanışmak, kaliteli eğitim veren seçkin bir grubun içinde olmak ve yüzmeyi severek öğrenmek için yüzme kursu kayıtlarını kaçırmamalısınız.

yakacık yüzme dersleri

Yüzme Kursu Saatleri

Yetişkin insanların genelde yüzme kursu kayıtları için zaman sıkıntısı olabilir.  Ancak özel ders alarak karşılıklı olarak belirlenen gün ve saatte sizde yüzme dersi alabilirsiniz.

Bu sayede zaman sıkıntısı yaşamadan derslere katılabilir ve kısa bir zamanda yüzmeyi öğrenebilirsiniz. Hem özel derslerde hem de grup olarak  verilen derslerde bir ay için de sekiz saatlik bir eğitim alarak yüzmeyi öğrenebilirsiniz. Özel ders aldığınız zaman birebir eğitim aldığınız için daha kısa zamanda yüzmeyi öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Ancak ders saati yine haftalık olarak iki saat toplamda aylık sekiz saatte verilmektedir. Alacağınız yüzme kursları derslerinin sonunda yüzmeyle ilgili korkularınızı yenmiş, yüzme tekniğini geliştirmiş iyi bir yüzücü olacaksınız.

Her Yaştan İnsana Ders Verilir

9 aylık bebeklerden başlayarak her yaştan insana yüzme dersi verilir. Yüzme eğitimi almanın bir yaşı ve bu konuda kendinizi geliştirmenin bir sınırı yok. Bir kez öğrendikten sonra pek çok insan yüzmeyi bırakmak istemiyor.

Sizde yüzmeyi yüzme kursu derslerinde öğrenebilir ve profesyonel yüzücülüğe doğru gidebilirsiniz. Çok kısa sürede alacağınız derslerle hem havuzda hem de denizde başarılı bir yüzücü olabilirsiniz. Üstelik havuzda öğreneceğiniz dersleri denizde uygulamanız suyun kaldırma kuvveti bakımından çok daha kolay olacaktır. ilk aşamada yüzme tekniklerini öğrenip iyi bir yüzücü olarak aylık sekiz saat gibi kısa bir zaman diliminde bu dersleri alıp daha sonra iyi bir yüzücü olabilirsiniz.