İstanbul Ata Yüzme Kursları

İstanbul Ata Yüzme Kursları

İstanbul Ata Yüzme Kursları

İstanbul yüzme kursları arasında önemli bir yere sahip olan Ata Yüzme Spor Kulübü Anadolu yakasında çocuk ve yetişkinlere özel yüzme dersi vermektedir. Yüzme eğlenceli spor aktivitelerinden biridir. Yüzme sporunu seven pek çok kişi yüzme kulüplerinde yüzmenin keyfini yaşıyor. Yüzme bilmeyen kişiler yüzme öğrenmek için yüzme kurslarını tercih ediyor.

Yüzme sporunun sağlık açısından son derece faydalı bir spor dalı olması nedeniyle çocuk yetişkin demeden herkes spor kulübümüzün eğitimlerinden faydalanıyor. Bel fıtığı, omurga rahatsızlıkları ve boyun fıtığı gibi hastalıklar yaşayanlar yüzme kursları alarak yüzmeyi doğru bir şekilde öğreniyor ve hastalıklarını yüzme sporu sayesinde rahatlatma imkanına sahip oluyor.

istanbul ata yuzme kursları
İstanbul Ata Yüzme Spor Kulübü

İstanbul Yüzme Kursları: Ata Yüzme Spor Kulübü

Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul yüzme kursları arasında önemli bir yere sahip olan kulüplerden biridir. Hem yetişkin hem de çocuklara özel yüzme dersleri veriyor ve en iyi şekilde yüzmeyi öğrenmenizi sağlıyoruz. İstanbul’da çok sayıda yüzme kursu bulunmaktadır. Anadolu yakasında faaliyetlerimizi sürdürüyor ve bazı bölgelerde yer alan tesislerimizde kişilere kısa sürede yüzme öğretiyoruz. 

Kulübümüz pek çok yüzme çalışmalarını merkezimiz olan Kartal Yakacık’ta sürdürmektedir. Yüzme bileyenlere yüzmeyi öğretiyor, yüzme bilenlere ise spor ve sosyal aktivite amaçlı yüzme imkanı sunuyoruz. Yüzme derslerimiz ister grup halinde ister birebir olarak gerçekleştirilmektedir. Spor kulübümüzde yüzme dersleri kişilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda sunulmaktadır.

İstanbul Yüzme Kurslarından Ata Yüzme Spor Kulübü’nü Rahatlıkla Tercih Edebilirsiniz

Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul yüzme kursları arasında yer alan uzman antrenörleri sayesinde hem profesyonel sporcu yetiştiren hem de yüzme öğreten kulüplerden biridir. Yüzme öğrenmek için kulübümüzü tercih edenler aylık üyelik sistemimize üye olmaktadır. Aylık üyelik sistemimize üye olan yüzücüler haftada iki gün birer saat yüzme eğitimi almaktadır. Yüzme eğitimlerimiz toplamda sekiz seanstan meydana gelmektedir.

Aylık paket seçeneklerimizi grup halinde yüzme eğitimi veya kişiye özel yüzme eğitimi olarak alabilirsiniz. Grup halinde eğitim almak istiyorsanız maksimum 6 kişiyle yüzme eğitimi alma imkanına sahip olabilişiniz. Kişiye özel yüzme programlarımızı tercih eden kişiler daha kısa sürede yüzme öğrenebilmektedir.