Yakacık Yüzme Kulüpleri

Yakacık Yüzme Kulüpleri
Kartal Yakacık Yüzme Kulüpleri

Yakacık yüzme kulüpleri arasında yer alan Yakacık Ata Yüzme kulübümüz çocuk yetişkin demeden herkese yüzme konusunda eğitim veriyor. Hem sağlık amaçlı hem de sosyal amaçlı yüzme öğrenmek istiyorsanız kulübümüzün hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Yüzme bilmeyenler için yüzme antrenörlerimiz öncelikle yaş kategorilerine göre kişileri sınıflandırmaktadır. Ardından çeşitli testlerle kişilerin yüzme seviyeleri ve su üzerinde durma seviyeleri belirlenmektedir.

Yüzme seviyeleri belirlenirken tüm iş yüzme antrenörlerine düşmektedir. Yüzme antrenörleri uyguladıkları testler sonrasında yüzme eğitimi almak isteyen kursiyerleri organize ederek beşerli gruplara ayırmaktadır. Grup halinde yüzme dersi almak istemeyen kişiler için kişiye özel yüzme dersi imkanımız da bulunmaktadır. Daha kısa sürede yüzme öğrenmek isteyen kişilere tavsiyemiz kişiye özel yüzme dersi almalarıdır.

Kartal Yakacık Ata Yüzme Okulu

Yüzme kursumuz hem yüzme kursu eğitimi vermekte hem de küçük yaş gruplarındaki öğrencileri yurt içi ve yurt dışı müsabakalara hazırlamaktadır. Müsabık öğrenciler yetiştirmeyi amaçlıyor ve öğrencilerin ülkemizi organizasyonlarda en iyi şekilde temsil etmesini amaçlıyoruz. Yüzme sosyal ve sağlık açısından çok faydalı aktivitelerden biridir. Bu durumu iyi bilen kulübümüz kişilerin sosyalleşebilmesi ve en iyi şekilde yüzme öğrenebilmesi için kurs hizmetleri sunmaktadır.

Yakacık yüzme kulüpleri

Yüzme sporu sağlık açısından pek çok avantajı bulunan spor dallarından biridir. Özellikle bel fıtığı, boyun fıtığı, solunum rahatsızlıkları ve omurgadan kaynaklanan rahatsızlıklarda yüzme sporunun tedavi edici ve iyileştirici etkisi bulunmaktadır. Hem sağlık açısından hem spor açısından hem de sosyal aktivite açısından yüzme öğrenmenin faydaları oldukça fazladır. Kartal yüzme kulüpleri arasında yer alan tesisimizi tercih edenler kursumuzda yüzmenin keyfini sonuna kadar çıkarıyor.

Maltepe Yüzme Kulüpleri Fiyatları

Yakacık yüzme kulüpleri fiyatları farklılık göstermektedir. Kaliteli bir yüzme kursunda eğitim almak istiyorsanız Maltepe Ata Yüzme Kulübümüzü tercih edebilirsiniz. Makul fiyatlarla yüzme eğitimi alma olanağı sunan kulübümüz çocuk ve yetişkinlere özel cazip fiyatlarla aylık yüzme paketleri sunmaktadır.

Yüzme paketlerimiz 300 T’den başlar 1.000 TL’ye kadar çıkabilir. Yüzme kursu almak isteyen kişilerin öncelikle grup şeklinde mi yoksa kişiye özel olarak mı kurs hizmeti almak istediğine karar vermesi gerekmektedir.