Pendik Yüzme Kursu

Pendik Yüzme Kursu

Pendik Yüzme Kursu

Yetişkinler, çocuklar, performans takım antrenmanlarının yapıldığı havuz yarı olimpik standartlarındadır.

Ata Yüzme Spor Kulübü Pendik yüzme kursu ve öze yüzme derslerini yakacık yüzme havuzunda devam ettiren Türkiye yüzme federasyonuna bağlı profesyonel bir kulüptür.

Kartal yüzme kursu olarak üyeliklerimiz aylık üyelik şeklindedir. Kartal yüzme havuzu kullanımında ise tek seferlik havuz kullanımı söz konusu değildir.

Pendik yetişkin ve çocuk yüzme kursları yakacık yüzme havuzunda gerçekleşmektedir. 03 yaş 14 yaş aralığı çocuklar grubu olarak nitelendirilmektedir. Ayrıca 15 yaş ve üzeri yetişkinlerde yüzme kursu almaktadırlar.

Yetişkinler ve çocuklar için Pendik yüzme kursu çalışmalarımız pedagoji gereği farklı zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Havuzda yetişkin yüzme saatlerinde çocukları kabul etmiyoruz. Aynı şekilde çocuk yüzme kursları saatinde de yetişkinleri kabul etmiyoruz.

Pendik Yüzme Havuzu ve Kursu

İto Spor Kompleksi Kartal Yakacık yüzme havuzu İstanbul Gençlik Spor Genel Müdürlüğü bünyesinde bir spor kompleksidir. Kompleksin içinde yarı olimpik standartlarında yakacık yüzme havuzu hizmet vermektedir.

Yakacık yüzme havuzu eğitim gün ve saatleri için bize ulaşabilirsiniz. Yetkili koordinatörümüz sizlere yardımcı olacaktır.