Kartal Yüzme Kursu

Kartal Yüzme Kursu
Kartal Yüzme Kursu

Kartal Yüzme Kursu Ata Yüzme Spor Kulübü kursları ve özel yüzme derslerini Yakacık yüzme havuzunda devam ettiren Türkiye yüzme federasyonuna bağlı profesyonel bir kulüptür.

Yetişkinler, çocuklar, performans takım antrenmanlarının yapıldığı havuz yarı olimpik standartlarındadır. Yüzme havuzu yaz ve kış olmak üzere hizmet vermektedir. Havuzun su sıcaklığı mevsimlere göre ayarlanmaktadır. İto Spor Kompleksi içinde buluna yüzme havuzu İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü bünyesindedir.

Kartal yetişkin ve çocuk yüzme kursları yakacık yüzme havuzu‘nda gerçekleşmektedir. 03 yaş 14 yaş aralığı çocuklar grubu olarak nitelendirilmektedir. Ayrıca 15 yaş ve üzeri yetişkinlerde yüzme kursu almaktadırlar.

Kartal yüzme kursu

Kartal yüzme kulübü olarak üyeliklerimiz aylık üyelik şeklindedir. Kartal yüzme havuz kullanımında ise tek seferlik havuz kullanımı söz konusu değildir.

Yetişkinler ve çocuklar için yüzme çalışmalarımız pedagoji gereği farklı zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Havuzda yetişkin yüzme saatlerinde çocukları kabul etmiyoruz. Aynı şekilde çocuk yüzme kursları saatinde de yetişkinleri kabul etmiyoruz.

Kartal Yüzme Havuzu

Yüzme eğitimlerimiz üç istasyondan oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve yüzme bilen gruplardır. Her yeni başlayacak olan kursiyerin yüzme geçmişi ve yüzme seviyesine göre plan yapmaktayız.

Her eğitim grubunun başında deneyimli eğitmenlerimiz size yardımcı olmaktadır. Yüzme eğitim süresi her ders bir saat sürecek şekilde planlanmaktadır.

Yakacık yüzme havuzu eğitim gün ve saatleri için bize ulaşabilirsiniz. Yetkili koordinatörümüz sizlere yardımcı olacaktır.