Kartal Yüzme Kursu

Kartal Yüzme Kursu

Kartal Yüzme Kursu

Ata Yüzme Spor Kulübü Kartal yüzme kursları ve öze yüzme derslerini yakacık yüzme havuzunda devam ettiren Türkiye yüzme federasyonuna bağlı profesyonel bir kulüptür.

Yetişkinler, çocuklar, performans takım antrenmanlarının yapıldığı havuz yarı olimpik standartlarındadır.

Kartal yetişkin ve çocuk yüzme kursları yakacık yüzme havuzunda gerçekleşmektedir. 03 yaş 14 yaş aralığı çocuklar grubu olarak nitelendirilmektedir. Ayrıca 15 yaş ve üzeri yetişkinlerde yüzme kursu almaktadırlar.

Kartal yüzme kursu olarak üyeliklerimiz aylık üyelik şeklindedir. Kartal yüzme havuzu kullanımında ise tek seferlik havuz kullanımı söz konusu değildir.

Yetişkinler ve çocuklar için kartal yüzme kursu çalışmalarımız pedagoji gereği farklı zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Havuzda yetişkin yüzme saatlerinde çocukları kabul etmiyoruz. Aynı şekilde çocuk yüzme kursları saatinde de yetişkinleri kabul etmiyoruz.

Kartal Yüzme Havuzu

İto Spor Kompleksi Kartal Yakacık yüzme havuzu İstanbul Gençlik Spor Genel Müdürlüğü bünyesinde bir spor kompleksidir. Kompleksin içinde yarı olimpik standartlarında yakacık yüzme havuzu hizmet vermektedir.

Yakacık yüzme havuzu eğitim gün ve saatleri için bize ulaşabilirsiniz. Yetkili koordinatörümüz sizlere yardımcı olacaktır.