Yakacık Yüzme Havuzunda Hizmetinizdeyiz

Yakacık Yüzme Havuzunda Hizmetinizdeyiz
Yakacık Yüzme Havuzunda Hizmetinizdeyiz

İstanbul Yakacık yüzme havuzunda sizlere yüzme öğretme hizmetini profesyonel ve deneyimli kadromuzla sunuyoruz. Yakacık yüzme kursu olarak sertifikalı ve deneyimli eğitimcilerimiz eşliğinde kısa sürede doğru tekniklerle yüzmeyi öğrenmeniz için çalışmaktayız.

14 yaş altı çocuk ve 15 yaş üstü yetişkin gruplarımızda isterseniz grupla birlikte isterseniz birebir özel yüzme dersi eşliğinde kursumuzun hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Gruplarımızda az olan kişi sayısı sayesinde eğitimcilerimiz tüm katılımcılarımızla ilgilenebilmektedir.

Yüzme Kurslarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yüzme kursu seçerken kesinlikle kursu yerinde gidip görmeniz gerekir. Sunulan hizmet ve kursun genel ortamı, havuzun yoğunluğu ve derslerin işlenme şeklini yerinde görmeniz doğru seçim yapmanızı sağlayacaktır.

Kursumuza geldiğinizde ortak kullanım alanları ve havuzumuzu inceleyebilir, derslerimizi izleyebilirsiniz. Havuzumuz yüzme öğrenebilmeniz için gerekli olan standart ölçülere sahiptir. Kursumuzdaki genel havalandırma sistemi ve suyun sıcaklığı zararlı bakterilerin barınmasına engel olacak özellikleri taşımaktadır.

Son teknolojinin ürünleri ile havuz ve kursun genel hijyeni eksiksiz olarak sağlanmaktadır. Havuzumuzda bone kullanımı zorunlu olup, sağlanan hijyenin devamlılığı sağlanmaktadır. Ortak kullanım alanlarımızda da hijyen koşulları en üst seviyede sağlanmakta ve korunmaktadır.

Yüzmeyi Nasıl Öğretiyoruz?

Yüzme öğrenmeniz için öncelikle suyla barışık olmanız sağlanmaktadır. Varsa su fobinizle ilgili su içinde ve dışında terapi seansları uygulanarak onun yok edilmesi sağlanmaktadır. İstanbul yakacık yüzme kursu olarak sizlere İstanbul’da yer alan yüzme kurslarından farklı olarak uygulanan su fobisi seansları ücrete dahil bir hizmettir.

Suda duruş, nefes alma egzersizleri ve senkronize olarak kol ve bacakların çalıştırılması aşamalarından sonra kulaç atma ve ayak çırpma çalışmaları yaptırılmaktadır. Bu çalışmalarda eğitimcilerimiz kişisel farklılıkları ve öğrenme becerisini dikkate alarak dersleri işlemektedirler.

Yüzme Bilenlere Özel Antrenmanlar

Kursumuzda, yüzme bilip profesyonel olarak yüzme sporu ile ilgilenenler için antrenörlük hizmeti de bulunmaktadır. Buradaki amaç düzenli ve profesyonel yöntemlerle çalışmanızı sağlamak ve başarılarınıza yenilerini eklemenizi sağlamaktır.

Antrenörlerimiz ve eğitimcilerimiz Türkiye Yüzme Federasyonu’nca verilen sertifikalara sahip, deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Her katılımcıya profesyonel yöntemlerle yüzme öğretilmektedir. Antrenörlerimiz sizlerin gelişim ve deneyimlerinizi artıracak teknikler ile sizleri çalıştırmaktadırlar.