Çarşamba , Mayıs 23 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Maltepe Yüzme Okulu Fiyatları

Maltepe Yüzme Okulu Fiyatları

Maltepe Yüzme Okulu hem çocuk hem de yetişkinlere özel yüzme dersi vermektedir. Yüzme okulumuzda 3-15 yaş grubu çocuk kategorisinde değerlendirilirken, 15 yaş ve üstü yetişkin kategoride değerlendirilmekte ve bu duruma uygun olarak yüzme dersleri eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Maltepe yüzme okulumuzda yüzme havuzlarımız yüzme eğitimi için son derece uygun olup herkesin yüzmeyi en iyi şekilde öğrenmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Çocuk yetişkin ayrımı yapmadan herkesin yüzmeyi en iyi şekilde öğrenmesini amaçlıyoruz. Yüzme sporunun gelişmesi için çalışıyor ve herkesin yüzme öğrenmesini planlıyoruz.

İşinde profesyonel yüzme eğitmenlerimiz grup halinde yüzme dersleri verirken kişileri yaş grubuna ve yüzme seviyelerine göre kategorilere ayırmaktadır. Grup halinde yüzme öğrenmek istemiyorsanız yüzme okulumuzun birebir yüzme derslerinden de faydalanabilirsiniz. Birebir yüzme derslerimiz sayesinde kursiyerler daha kısa sürede yüzme öğrenmenin avantajlarını yaşamaktadır.

Maltepe Yüzme Okulu Havuzları

Maltepe Yüzme Okulu’nu tercih edenler uygun fiyatlarla kaliteli bir yüzme eğitimi almanın avantajlarını yaşıyor. Maltepe yüzme havuzumuz İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı olup yarı olimpiktir.  Havuzumuzda hem çocuklar hem de yetişkinler yüzme kursu alma imkanına sahiptir. Havuzumuzda 5 kulvar yer almaktadır. Havuz ölçülerimizin eni 12,5 metre, boyu 25 metredir. Havuzumuzun derinliği ise 2,60 cm’dir.

Havuzumuzda yüzme eğitimi almak istiyorsanız aylık üyelik gerçekleştirmeniz yeterlidir. Yüzme eğitimlerimiz yetişkin, çocuk, bayan erkek ve karma gruplar şeklinde ayrılmaktadır. İster grup halinde ister birebir olarak yüzme dersi alabileceğiniz kursumuzda yüzme eğitimleri başlangıç seviyesi, orta seviye ve ileri seviye kıstaslarına uygun olarak üç farklı istasyon halinde sizlere sunulmaktadır.

Maltepe Yüzme Okulu Ücretleri

Maltepe Yüzme Okulu’nu tercih eden pek çok kursiyer en kısa zamanda yüzme öğrenmenin keyfini yaşıyor. Yüzme okulumu tercih eden kursiyerler grup halinde yüzme eğitimi almayı tercih ederse aylık 200 TL ödemeleri yeterlidir.

Bazı kursiyerlerimiz birebir yüzme dersi almak ve daha kısa sürede yüzmeyi öğrenmek isteyebilir. Bu durumda yüzme eğitim ücretlerimiz 750 TL’den başlar, 1.000 TL’ye kadar artış gösterebilir. Yüzme kursu ücretlerimiz son derece makul olduğundan herkes yüzme sporunu rahatlıkla yapma imkanına sahiptir.

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın