Cuma , Nisan 20 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul’un Anadolu yakasında yetişkinlere ve çocuklara yüzme eğitimi veren, bu amaçla düzenli kurslar düzenleyen, Türkiye Yüzme Federasyonu bünyesi içinde faaliyet gösteren, profesyonel bir yüzme okuludur. Yüzme bilmeyenler, bilip geliştirmek isteyenler, çocuklar ve gençler öğrencimiz olabilirler. Kişiye özel yüzme dersleri de kulübümüzce verilmektedir.

Çalışma Sistemimiz

Kulübümüz “kurslara üyelik” sistemiyle çalışmaktadır. Ata Yüzme Spor Kulübü kursları hakkında genel bilgileri öncelikle atayuzme.com.tr internet adresinde bulabilirsiniz. Yakacık’taki merkez ofisimizden randevu alıp, ziyaretimize gelirseniz, tanışabilir, sıkça sorulan bütün sorularınıza ayrıntılı yanıt alabilirsiniz.

Üyelik süremiz aylık periyotlar halinde düzenlenmiştir. Toplam sekiz dersten oluşan kurslara katılım haftada iki gündür. Erkek öğrencilerimiz dört hafta sekiz ders, kadın öğrencilerimiz ise beş hafta sekiz ders üzerinden çalışacaklar.

Her dersin süresi iki saattir. Derslerin telafisi olmadığı için bütün öğrencilerimizin katılım zorunluluğu vardır. Çünkü bütün sporlarda olduğu gibi yüzmede de disiplinli çalışma esastır.

Düzenlediğimiz kurslar Maltepe yüzme kursları içinde de aranabilir. Yetişkinler için Anadolu yakasında süren iki temel yüzme kursumuzdan başka bebekler için yüzme programımız Ataşehir havuzunda, çocuklar için farklı yaş gruplarında olmak üzere planlanan kurslarımız ise birlikte çalıştığımız, gene Anadolu yakasındaki üç farklı yüzme havuzunda devam etmektedir.

Kurslar sürekli olduğu için istediğiniz zaman başlayabilir, size uygun zamanı ayarlayabilirsiniz. Önemli olan derslerin sürekliliği ve düzenli katılımdır.

Kişiye Özel Kurslarımız

Özel yüzme kursları içinse mutlaka önceden görüşme yapıyoruz. Bizim havuzlarımızda veya size özel havuzlarda derslerinizi planlayabiliriz. Bu dersler antranörünüz eşliğinde birebir yapılacak sekiz saatlik paket programa dayanmaktadır. Özel derslerin tek saatlik olanı yoktur.

Dersler öncesi suya karşı psikolojiniz, su adaptasyonunuz, yüzme deneyimleriniz ve spor geçmişiniz test edilecektir. Özel yüzme dersi alacağınız zaman birlikte çalışmak istediğiniz eğitmeninizi önceden derslerde izlemek sizin için çok daha faydalı sonuç yaratacaktır.

 

Kurslarımızın hangisine katılırsanız katılın değerli öğrencimiz olacaksınız. Ama sizden de gerçekten istekli ve sabırlı olmanızı istiyoruz.

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın