Çarşamba , Mayıs 23 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Kartal Yüzme Kursu

Kartal Yüzme Kursu

Yüzme kursu Kartal, İstanbul’un Kartal ilçesinde ikamet etmekte olan müşterilerimiz için en kaliteli hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Bireysel ve grup halindeki yüzme eğitimlerimiz, serbest yüzme seanslarımız sayesinde, kendinizi bu alanda uygun fiyatlar ile geliştirmenize katkıda bulunulmaktadır.

Birkaç hafta içinde, yüzmenin esasları ile ilgili tüm temelleri öğrenmeniz sonrasında ise gelişmiş teknikleri uygulamalı olarak görmeniz mümkündür. Yüzme kurslarımızdaki bireysel eğitimlerde, yüzme koçunuz ve siz özel olarak tek bir kuliste çalışırsınız.

Tüm seans boyunca gözetmeniniz eşliğinde temel teknikleri ve su üstünde kalmayı öğrenirsiniz. Bireysel yüzme eğitimini özellikle sudan korkuyorsanız eğer tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise size uygun zamanları içeren seansları tercih etmektir.

Kartal’da Yüzme Kursu

Etkili bir yüzme eğitimi almak ve aldığınızın eğitimin faydasını görmek için tek yapmanız gereken seanslara düzenli devam etmektir. Azimli ve istikrarlı olmanız sayesinde kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulabilmeniz de mümkün olacaktır.

Pek çok kişi Kartal yüzme kurslarına spor amaçlı, kondisyonunu geliştirmek için gelmektedir. Vücudun doğal formunu yakalamak için en ideal spor yüzmedir. Çünkü kişi yüzme sırasında fazla su kaybederek aynı zamanda mineral kaybına uğramaz.

Toksinler atılırken vücudunuz için gerekli mineraller size kalır ve böylece daha sağlıklı kilo vermeniz söz konusu olur. Serbest yüzme seanslarımızda karışık seanslarda kadın erkek bireylerin birlikte yüzmesi söz konusu olur. Karışık seansları tercih etmeyenler için özel seanslarımız da mevcuttur.

Kartal Yüzme Eğitimi

Yüzme kursumuzda hijyene ekstra önem verilmektedir. Havuzların kullanımı esnasında yüzme eğitimi alan üyelerimizin dikkat etmesi gereken belli noktalar bulunmaktadır. Havuzlara bonesiz ve duş almadan girmek yasaktır.

Bone olarak plastik ya da bez bone kullanılabilmesi mümkündür. Havuzda iken yüzme keyfinizi ikiye katlayacak tüm malzemelerin satışı yüzme tesisimizde yapılmaktadır. Kartal yüzme tesisleri, sizler için her türlü imkanı sağlamakla birlikte, olası sağlık sorunlarına en kısa sürede müdahale edilebilmesini sağlamak adına ilkyardım acil odaları bulundurmaktadır.

Kartal yüzme eğitimine çocuklar da başvurabilmektedir. 0-4 yaş grubundaki çocuklarımıza üstün kaliteli hizmetlerimiz mevcuttur. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın