Pazartesi , Haziran 18 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Yüzme Öğrenmek İstiyorsanız Doğru Yerdeniz

Yüzme Öğrenmek İstiyorsanız Doğru Yerdeniz

Yüzme Öğrenmek İstiyorsanız Doğru Yerdeniz

Ülkemizde yüzme öğrenmek isteyen ve yüzme öğretme deneyimine sahip profesyonel eğitimcileri bir araya getiren kursumuz, sizlere doğru ve kalıcı şekilde yüzme öğretmek için uzun yıllardır çalışmalarına devam etmektedir.

Yüzme öğretmek ciddi bir iştir ve kursumuz bu durumun ciddiyetinin bilincinde hareket etmektedir. Yüzme kursları farklı hizmetleri bir arada sunabilmekte olup, yakacık yüzme kursu fiyatları da verilen hizmet doğrultusunda değişiklik göstermektedir.

Kursumuz 5-14 yaş çocuk grupları ve 15 ve üstü yetişkin gruplarımıza dersler sunmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda eğitimcilik konusunda sertifikaları bulunan eğitmenlerimizden bire bir ders alma imkanını da bulabilirsiniz.

Yüzme Kurslarının Kalite Standartlarını Belirleyen Faktörler

Her yüzme kursunda farklı büyüklükte alanlar, havuzlar ve farklı şekillerde adlandırılmış hizmetler bulunmaktadır. Kursumuzun kalitesini belirleyen iki ana faktör bulunmaktadır. Bu ana faktörler her kursta yer aldığı söylenmekle birlikte, yerinde ve ayrıntılı araştırma yapmanızı öneririz.

İlki havuz ve ortak kullanım alanları öncelikli olmakla birlikte her yerde hijyen koşullarının en üst seviyede sağlanıyor olmasıdır. Kalitemizin diğer belirleyicisi, eğitimcilerimizin Türkiye Yüzme Federasyonu’ndan eğitimcilik sertifikasına sahip, profesyonel kişilerden oluşmasıdır.

Yüzme kurslarında sadece yüzme dışında su sporları aktiviteleri de bulunabilmektedir. Su sporları aktivitelerinin talep edilmesi durumunda yüzme kursları fiyatları artış gösterebilmektedir. Kursa katılım sağlamadan önce tüm hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi edinmelisiniz.

Kursumuzda yüzmeyi hiç bilmeyenler için yaş gruplarına göre oluşturulmuş ders programlarının yanında yüzmeyi bilip profesyonel olarak antrenman yapmak isteyenler için de antrenörlük derslerimiz mevcuttur.

Yüzme Öğretmeyi Kimse Garanti Edemez

Kurs araştırmasına girdiğinizde bazı noktalara dikkat etmenizi öneririz. Hiçbir kurs yüzde yüz yüzme öğretiyoruz garantisini veremez. Yüzme öğretmek için maksimum çaba harcayan eğitmenlerle birlikte kişinin de yüzme öğrenmek için istekli olması gerekmektedir.

Kişisel farklılıklar, su korkusu gibi suya karşı fobinin olması gibi durumlarda yüzme öğrenme süresi uzayabilecektir. Kişinin sudaki performansı, suda senkronize ve serbest hareket edebilme yeteneği yüzme öğrenme süresini etkileyecektir.

Yüzme kurslarında su fobisi için özel terapilerin de yapıldığı bilinmekle birlikte, kursun hizmetlerinin yüzme kursları fiyatları içerisine dahil olup olmadığı konusunda net bilgiler edinmelisiniz. Su fobisi terapileri su içinde ve su dışında gerçekleşen ve sizin suda serbest hareketinizi sağlamayı amaçlayan terapilerdir.

Sizlere doğru ve kalıcı bir şekilde yüzme öğretme hizmetini uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ile birlikte sunarken elbetteki hedefimiz yüzmeyi öğrenmeniz yönündedir. Sizlerin isteği ve çabası ile bizlerin sertifikalı ve deneyimli eğitimcileri hedeflerimize ulaşmamızı sağlamaktadır.

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın