Pazartesi , Haziran 18 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Yakacık Yüzme Kulüpleri

Yakacık Yüzme Kulüpleri

Yüzmeyi Doğru Olarak Profesyonel Ekibimiz İle Öğrenin

İstanbul’un Ataşehir semtinde uzun yıllardır yüzme konusunda profesyonel olarak en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta olun kurumumuz, Yakacık yüzme kulüpleri arasında deneyimli ve donanımlı kadrosu ile sizlere en kaliteli hizmeti vererek farkını göstermektedir.

Yüzme tekniklerinin öğrenilmesinden önce suda doğru duruş, vücudun doğru koordinasyonla hareket ettirilmesi ve doğru nefes almanın öğrenilmesi gerekmektedir. Başlangıç seviyesinde kişilerin yetenekleri sudaki duruş becerilerine göre hazırlanan kişiye özel ders programı ile dersler verilmektedir.

Suda ilk serbest duruşun ve koordinasyonların hatalı olması, istenmeyen kötü sonuçlara sebebiyet verebilecektir. Aynı zamanda nefes kontrolü suda oldukça önemli bir eğitimdir. Bunlardaki herhangi bir aksaklık ya da eksiklik, yüzme tekniklerini öğrenmiş olsanız bile başarılı bir şekilde yüzmeyi öğrenmenize engel olacak ve süreci uzatacaktır.

Profesyonel Yüzücü Adayları Yetiştiriyoruz

Kurumumuzda çocuklar ve yetişkinler için olmak üzere alanında uzman ve deneyimli eğitimciler eşliğinde verilen yüzme derslerinin yanında profesyonel olarak yüzme sporu ile ilgilenenler için milli antrenörler eşliğinde yüzme dersleri verilmektedir.

Küçük yaşlardan itibaren yüzme sporu ile uğraşan kişilerin yakacık yüzme kursu arasından bizi tercih etmesinin en önemli sebebi, kurumumuzda yüzücülerimize milli antrenörlerin antrenman yaptırıyor olmasıdır.

Yüzme sporu profesyonel olarak yapıldığında düzenli olarak antrenman yapılmasının gerekliliğinin bilinci ile yıl boyunca haftanın her gününde bu konuda hizmet almanız sağlanmaktadır. Kulübümüz, ülkemiz ve uluslar arası düzenlenen yüzme yarışmalarına aktif olarak katılım sağlamanız için gerekli başvuruları ve bağlantıları yapmaktadır.

Birebir Özel Derslerimiz İle Yüzmeyi Öğretiyoruz

Kurumumuzda profesyonel eğitimcilerimiz ve kişiye özel eğitim programlarımız eşliğinde birebir derslerle yüzme öğretmekteyiz. Birebir derslerde de gurup derslerimizde olduğu gibi, eğitimcilerimiz sizlerin öğrenme becerilerinize ve sudaki kabiliyetlerinize uygun ders programları hazırlamakta ve onları uygulayarak yüzme öğretmektedirler.

Yüzme kulübü olarak uzun yıllardır sizlere başarılı ve profesyonel ekibimizle yüzme öğretme konusunda hizmet verirken, kısa sürede teknik olarak doğru bir şekilde yüzme öğretmek için çalışmaktayız. Donanımlı ve alanında uzmanlık sertifikaları bulunan eğitimcilerimiz yakacık yüzme havuzu içerisinden çocuklar, yetişkinler, profesyoneller ve amatörler için uygun eğitim programlarının bir arada bulunduğu farklı eğitim sistemine sahip kurumumuzda kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın