Çarşamba , Mayıs 23 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Kişiye Özel Eğitim Programları İle Yüzme Dersleri

Kişiye Özel Eğitim Programları İle Yüzme Dersleri

Kursumuz merkezi konumlu kendi yerinde sizlere hizmet veren bir yüzme kursudur. Önceliğimiz sizlerin sağlığı ve memnuniyeti üzerinedir. Çalışanlarız konusunda uzman ve profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.

Kursumuzda sizlere sunulan yüzme dersleri hizmetinden en iyi sonucu kısa sürede alabilmeniz için deneyimli eğitimcilerimiz tarafından hazırlanmış kişiye özel eğitim programı uygulanmaktadır. Bu eğitim programları özel yüzme kursları fiyatları içine dahildir.

Suda duruş performansınız, öğrenme beceriniz dikkate alınarak yaş gruplarına göre ayrılmış az sayıdaki gruplarda eğitimcilerimiz tüm katılımcılarla tek tek ilgilenebilmektedir. Çocuk ve yetişkin yaş gruplarımız mevcuttur.

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından verilen eğitimci sertifikasına sahip profesyonel ve deneyimli eğitimci kadromuzun her biri farklı yaş gruplarının eğitimlerinde uzmandırlar. Kişisel farklılıkları gözlemleyen eğitimcilerimiz kişiye özel programlar uygulamaktadırlar.

Yüzme Sporunun Yapılmasının Önemi

Hangi yaşta olursanız olun yüzme sporu öncelikle sağlık için elzem bir aktivitedir. Özellikle bazı rahatsızlıklarda doktorlar tarafından da yüzme ile tedavinin desteklenmesi önerilmektedir.

15 yaş ve üstünü kapsayan yetişkin gruplarımızın üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Sağlık ve rahatlama amaçlı yüzme ve su aktiviteleri ile ilgileniyor olmak istediğinizde kursumuza başvurmanız yeterli olacaktır.

Yüzme sporu çocuklarda da beden ve kas gelişimini destekleyen çok başarılı bir aktivitedir. Aynı zamanda arkadaşları ile birlikte olan çocuk sosyalleşir. Yarışmalarla desteklenen yüzme sporundaki başarıları ile çocuklarda özgüven artışı gözlemlenmektedir.

Yaş gruplarına özel programlarda ekstra olarak su sporları talebinizin de olması durumunda özel üzme kursları farklılık gösterebilecektir. Kursumuzda da su sporları hizmeti mevcut olup, hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye internet sayfamızdan ve kurumumuzdan ulaşabilirsiniz.

Doğru Yüzme Öğrenme Aşamaları

Yüzme öğrenmek için kursumuza başvurduğunuzda sizlerin sudaki performansınıza göre farklı eğitim programları uygulamaktayız. Doğru ve kalıcı bir şekilde yüzme öğrenebilmeniz için öncelikle suda serbest duruş performansınızın başarılı olması gerekmektedir.

Aşama aşama sizleri gözlemleyen eğitimcilerimiz deneyimleri ile sizlerin ne zaman yeni aşamaya geçebileceğinizi bilmektedirler. Bir aşamayı kesinleştirmeden diğer aşamaya geçilmesi hatalı teknikler uygulanmasına sebebiyet vereceğinden deneyimli eğitimcilerimizin doğru yönlendirmelerini uygulamalısınız.

Kursumuzda öğretilen tekniklerin aşamalarında farklı fiyat sistemi uygulaması yoktur. Aşamalar arasındaki geçiş süreleri kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte derslerimizin aşamaları standarttır.

Yüzme kurslarının hizmetlerini ve yüzme kursları fiyatları araştırması yaparken verilen dersler içerisindeki aşamaların her birinin ücrete dahil olup olmadığı konusuna bilgilendirme talep etmenizi öneririz.

Kulaç atma ve ayak çırpma aşamalarından sonra sırayla yüzme stillerine geçilmektedir. Son olarak yüzme stilleri tek tek öğretilmekte ve biri kesin ve doğru olarak tamamlandıktan sonra diğer stile geçilmektedir.

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın