Pazartesi , Haziran 18 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Yüzme Kursu Nasıl Seçilir?

Yüzme Kursu Nasıl Seçilir?

Yüzme Kursu Nasıl Seçilir?

Yaşınız kaç olursa olsun, yüzmeyi öğrenmek için asla geç kalmış sayılmazsınız. Sizlere her türlü modern ve donanımlı imkanı sunan kursumuzdaki deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde sizlere doğru tekniklerle yüzme öğretme hizmetini uzun yıllardır vermeye devam etmekteyiz.

Kursumuz merkezi konumda yer almakta olup, İstanbul’da ulaşım kolaylığı ile kursumuza gelmeniz mümkün olmaktadır. Yüzme öğrenmek amacıyla yüzme kursları İstanbul ili içerisinde kurs araştırması yaparken ulaşım kolaylığını da göz önünde bulundurmanız İstanbul için elzem bir faktördür.

Kursumuzda ortak kullanım alanları ve havuzumuzun hijyeni en üst seviyede sağlanmak olup, son teknoloji ürünleri ile sürekliliği sağlanmaktadır. Kursun tavanı yüksek, ferah ve aydınlıktır. Ayrıca son derece kaliteli havalandırma sistemlerimiz bulunmaktadır.

Yüzme Kursunda Olması Gerekenler

Öncelikle genel olarak yüzme kurslarında hijyen faktörü bir kursun olmazsa olmazıdır. Kursumuzdaki hijyen koşulları havuz ve ortak kullanım alanları başta olmak üzere her yerde maksimum düzeyde sağlanmaktadır.

Kurslarda görev yapan eğitimcilerin sertifikalı olduklarından emin olmalısınız. Eğitimcilerin sertifikalarına ve deneyimlerine kolayca ulaşılabilir olduğu önem arz etmektedir. İstanbul ili içinde ve çevresinde çok sayıda yüzme kursu bulunmakta olup yüzme kursları İstanbul için araştırma yaparken ayrıntılı bilgi sahibi olmaya özen göstermelisiniz.

Kurstaki derslerin grup sayıları da kursun kalitesi açısından öneli bir ayrıntıdır. Havuzun yoğunluğu, eğitimcilerin her kursiyerle tek tek ilgilenebiliyor oluşu ile kaliteli ve doğru yöntemlerle yüzme öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Kursun Sunduğu İmkanların Gerçekliğinden Emin Olun

Kurslar hakkında ön araştırma yaparken mümkünse kurs yerine gidip ortamı yerinde gözlemlemenizi öneririz. Kursumuza gelerek ortak kullanım alanları ve havuz başta olmak üzere kursumuzu gezebilir ve imkanlarımızı yerinde görebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz hizmetler içerisinde yer aldığı belirtilen her hizmet itina ile size sunulmakta olup, kurs kayıt sırasında imzaladığımız sözleşmemizde de ilgili maddelere tek tek yer verilmektedir.

İstanbul içinde merkezi konumda yer alan kursumuz yüzme kursları İstanbul arasında ulaşım kolaylığı sağlayan bir konumdadır. Kursumuzun havuzu kendisine ait olup, dışarıdan otel ya da benzeri bir kurumun havuzu kullanılmamaktadır.

 

Yüzme Öğrenmeden Önce Suyla Barışık Olmalısınız

Çeşitli sebeplerle sonradan edinilmiş olan su fobisi kişiye özel olmayıp çok kişide bulunan bir korkudur. Bunun bilincinde olan kursumuzda öncelikle sizlerin suda serbest hareket kolaylığınız sağlanmaktadır.

Suyla barışık olduktan ve suda rahat ve serbest hareket etmeyi kesinleştirdikten sonra senkronize kol ve bacak hareketlerine geçilmektedir. Su fobisi olanlar için su içinde ve dışında özel terapi seanslarımız bulunmaktadır. Terapilerimiz kurs ücretlerine dahil olarak sunulan bir hizmettir. Ekstra ücret talep edilmemektedir.

Kursumuz sizlere yüzmeyi doğru bir şekilde öğretmeyi amaçlamış olan profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Sertifikalı eğitimcilerimiz kişinin sudaki performansı ve öğrenme becerisine uygun şekilde özel ders programları hazırlayarak, bu programlar çerçevesinde dersleri vermektedirler.

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın