Pazartesi , Haziran 18 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Kaliteli Yüzme Eğitmenleri İle Yüzme Öğrenme Fırsatı

Kaliteli Yüzme Eğitmenleri İle Yüzme Öğrenme Fırsatı

Kaliteli Yüzme Eğitmenleri İle Yüzme Öğrenme Fırsatı

Yüzme eğitimi veren kursumuz yılın 12 ayı aralıksız olarak yüzme dersleri vermektedir. Bay ve bayan karma grup şeklinde yüzme dersinin yanı sıra kişiye özel birebir yüzme dersi de vermekteyiz.

Çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı yüzme eğitimleri verilmektedir. Çocukların psikolojisi ve fiziksel durumları dikkate alınarak durumlarına uygun yüzme eğitimi verilmesine özen gösterilmektedir.

Gruplar oluşturulurken kişilerin yüzme seviyeleri, su üzerinde durma teknikleri ve suya karşı sergiledikleri davranışlar baz alınarak gruplandırma baş antrenör tarafından gerçekleştirilmektedir.

Antrenörlerimiz Besyo mezunu kişilerden meydana gelmektedir. Yüzme müsabakalarında görev almış yüzme eğitmenleri doğru teknikleri anlaşılabilir şekilde uygulayarak kısa süre içerisinde kişilere iyi bir şekilde yüzme imkanı sunmaktadır.

Yakacık yüzme havuzunda kaliteli bir yüzme eğitimi vermek için çalışan yüzme eğitmenlerimiz 5 kulvardan meydana gelen yarı olimpik havuzda her yaşa ve yüzme seviyesine uygun yüzme dersi vermektedir.

Çocuklar İçin Yüzme Kursu Hizmeti

İstanbul Kartal’da çocuklarına yüzme eğitimi almak isteyen veliler Yakacık yüzme havuzunda ders veren kursumuzu tercih edebilirler. 4 ile 15 yaş aralığında bulunan çocuklara yüzme öğretmek ve yüzme stillerini geliştirebilmek için yüzme kursumuzda eğitim imkanı sağlıyoruz.

Lisanslı yüzücülerden meydana gelen yüzme eğitmenlerimiz çocukların psikolojik ve fiziksel durumlarınız baz alarak eğitim vermektedir.

Yetişkinler İçin Yüzme Kursu Eğitimi

Su korkusu yaşayan, yüzme stillerini öğrenmek ve geliştirmek isteyen, doğru nefes alıp verme tekniklerini öğrenmek isteyen ve doğru bir şekilde yüzme öğrenmek isteyenler Yakacık yüzme havuzu kurslarımızı takip edebilir.

Kurslarımızda 15 yaş ve üstü kişiler yetişkin olarak değerlendirilmekte ve yaşlarına uygun yüzme eğitimi verilmektedir. Günün yorgunluğunu atmak ve yüzme keyfini yaşamak isteyenleri yüzme derslerimize bekliyoruz.

Yüzme eğitimi almak isteyen kişiler kursumuzda verilen yüzme eğitimlerini inceledikten sonra ders alıp almayacağına karar verebilirler. Aylık paketler şeklinde verilen grup yüzme eğitimlerinde grup sayısı 5 ile 12 arasında değişiklik göstermektedir.

Yakacık yüzme havuzunda yüzme eğitimlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir. Yüzme eğitimi almak isteyen kişiler işinde profesyonel yüzme eğitmenleri sayesinde kısa sürede yüzme tekniklerini öğrenme fırsatına sahip olmaktadır.

 

 

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın