Pazartesi , Haziran 18 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Yüzme Kursunda Profesyonel Hizmet

Yüzme Kursunda Profesyonel Hizmet

Yüzme Kursunda Profesyonel Hizmet

Kurumumuz kendisine ait ve yüzme öğrenmenize uygun standartlardaki havuzu ile sizlere uzun yıllardır Yakacak’ta yüzme öğretme konusunda profesyonel çalışma prensipleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Yakacık yüzme kursu olarak öncelikli amacımız sizlerin hizmetlerimizden memnun kalmanızdır.

Yüzme öğrenmek için hangi yaşta olursanız olun kurumumuza başvurabilirsiniz. 14 yaş ve üstü olarak tanımlanan yetişkin guruplarımızda üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Özellikle ilerleyen yaşlarda ortaya çıkan rahatsızlıkların tedavisinde doktorlar tarafından da önerilen yüzme sporu sizlerin sağlını koruyacak ve yaşam kalitenizin yükselmesini sağlayacaktır.

Hizmet anlayışımız, eğitimcilerimiz ve tüm çalışanlarımız profesyonelliği benimsemiş olup, kurumsal çalışmalarımızla sizlere kısa sürede doğru yüzmeyi öğretmeyi amaçlamaktayız. Eğitimcilerimizin hepsi sertifikalı, donanımlı ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Su Fobisini Bizimle Yenebilirsiniz

Kursumuzda yüzme tekniklerine geçilmeden önce, sizlerin varsa su fobinizin ortadan kalkması için psikolojik ve uygulamalı çalışmalar yapılmaktadır. Ticari anlamda bu işi yapan bir kurum olmadığımız için, sizlerin doğru ve kalıcı olarak yüzmeyi öğrenebilmeniz için suyla barışık olmanızı sağladıktan sonra yüzme teknikleri aşamalarına geçmekteyiz.

Profesyonel olan eğitimcilerimiz, yetkinliklerini sertifikalarla desteklemiş, alanında uzman kişilerdir. Her bireyin suda serbest duruş performansına göre hazırlanan kişiye özel eğitim programları ile bireysel farklılıklar, beceriler ve yetkinlikler ön planda tutulmaktadır.

Yakacık yüzme kursu olarak önce suyla barışık olmanızı sağlayan eğitimcilerimiz, sonrasında yüzme tekniklerini aşama aşama öğretmeye devam etmektedirler. İstanbul’un nezih semtlerinden olan Yakacık’taki kurumumuz merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı, esnek ders saatleri ile iş çıkışlarında bile kurumumuzdaki derslere katılma imkanı sunmaktadır.

Yüzme Öğrenmek İçin Doğru Adrestesiniz

İster kendiniz isterseniz çocuklarınız için yüzme sporunun gerekliliğinin bilincine vararak yüzme kursu araştırması yaparken, verilen hizmetlerin gerçekliğini ve eğitimcilerin profesyonelliğini mutlaka görmelisiniz. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetler sadece kağıt üzerinde yer alan yazılar olarak kalmamakta, sizlerin memnuniyeti için yüksek kalite standartlarında hizmet vermekteyiz.

Kurumumuzdaki eğitimcilerin sertifikaları ve başarıları kolayca ulaşabileceğiniz şekilde bulundurulmaktadır. Yakacık yüzme kursu olarak sizlere sunduğumuz kaliteli hizmeti profesyonel çalışma prensipleri ile birlikte sunarak gerçek ve doğru yüzmeyi kısa sürede öğrenebilmeniz için çalışmaktayız.

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın