Pazartesi , Haziran 18 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Yüzme Fobinizi Bizimle Yenin

Yüzme Fobinizi Bizimle Yenin

Yüzme Fobinizi Bizimle Yenin

Yüzme, küçük yaşlardan itibaren öğrenilmesi daha kolay olan, yaş ilerledikçe yüzme ve su fobisi oluşumu nedeniyle sürekli korkulan ve uzak durulan bir spordur. İlerleyen yaş kursumuzda sorun teşkil etmemekte olup, yaş gurubunuza ve sudaki durumunuza özel eğitim programları ile başarılı bir şekilde yüzme öğrenmeniz için çalışılmaktadır.

İstanbul Ataşehir’de özel yüzme dersleri konusunda hizmet veren kurumumuz sizlere yüzmeyi öğretmeden önce su ile barışık bir şekilde suda özgürce hareket edebilmenizi sağlayacak psikolojik eğitim programları uygulamaktadır. 14 yaş üstü yetişkin guruplarımızın üst yaş sınırı olmamakla birlikte hangi yaşta olursanız olun suyla sağlığınızı ve yaşam kalitenizi artırmak için sizlere özel yüzme kursu Ataşehir İstanbul’daki kendi yerimizde verilmektedir.

Yüzmeyi Nasıl Öğretiyoruz?

Kursumuzda öncelikli olarak eğitimcilerin profesyonel ve alanında uzmanlık sertifikaları olan kişiler olmasına özen gösterilmektedir. Sizlerin ilk dersteki sudaki durumunuza göre hazırladıkları kişiye özel eğitim programını uygulayan eğitimcilerimiz, yüzmenin temeli olan suda serbest duruş ve nefes kontrolü ile sizlere eğitim vermeye başlamaktadırlar.

İstanbul’daki pek çok özel yüzme dersi Ataşehir semtindeki kurslarda da verilmekle birlikte kursumuzun diğerlerinden en önemli farkını kişiye özel uygulanan ders programları oluşturmaktadır. Herkesin yaşı, yüzmeye yeteneği, sudaki duruş kabiliyeti farklıdır ve buna uygun bir şekilde hazırlanan programla yüzme öğrenmeleri sağlanmaktadır.

Sudaki kabiliyetiniz her derste ölçülmekte, bir sonraki aşamaya yeteneğiniz ve öğrenme becerinize göre geçilmektedir. Suda serbest hareket, nefes kontrolü, kulaç atma, bacak çırpma gibi temel yüzme hareketlerinin öğretilmesinin ardından yüzme stilleri tekniklerine geçilmektedir.

Kursumuzda Yer Alan Yüzme Eğitimleri

Su fobisi olanlar için onların suda serbest duruş ve nefes kontrollerini sağlayabilmelerine destek olacak eğitimler verilmektedir. Psikolojik olarak aşılması gereken su fobisinden kurtulmak için özel olarak hazırlanmış ve bu konuda uzman olan eğitimciler tarafından verilen derslerde su fobisinin yenilmesi sağlanabilmektedir.

5-14 yaş gurubu çocuklara yüzme dersleri guruplarımız mevcuttur. Kurumumuzda verilen özel yüzme dersi Ataşehir semtinde hem büyüklere hem de çocuklara özel eğitim programları uygulayarak yüzmeyi öğretmeyi amaçlamaktadır. 14 yaş üstü yetişkinler için özel yüzme derslerimiz mevcuttur. Üst yaş sınırımız yoktur.

 

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın