Pazartesi , Haziran 18 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Kapalı Yüzme Havuzunda Yüzme Öğrenme Teknikleri

Kapalı Yüzme Havuzunda Yüzme Öğrenme Teknikleri

Kapalı Yüzme Havuzunda Yüzme Öğrenme Teknikleri

Yüzme öğrenmek isteyenler için her mevsim yüzme eğitim faaliyeti sürdürmekteyiz. Yakacık yüzme havuzunda işinde deneyimli yüzme eğitmenlerimiz yüzme öğretmektedir. Kapalı yüzme havuzunda yüzme öğrenmek hem keyifli hem daha kolay olması nedeniyle kısa sürede yüzme teknikleri ile doğru nefes egzersizlerini öğrenme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Yakacık kapalı yüzme havuzu Gençlik ve Spor Bakanlığı’na ait olup İstanbul Kartal’da yer almaktadır. Toplantı odası, 750 kişilik oturma yeri ve kafeteryası bulunan yüzme havuzu 5 kulvardan meydana gelmektedir. 25 metre uzunluk ve 2.20 metre derinliğe sahip olan havuz yüzme öğrenmek için tüm donanımlara sahiptir.

Yüzme Eğitimi Nasıl Verilmektedir?

Profesyonel bir tesis olan Yakacık yüzme havuzunda yüzme eğitimi veren kursumuzda hem yetişkinler için hem de çocuklar için yüzme eğitimi verilmektedir.  Aylık üyelikler şeklinde verilen yüzme eğitimi üç basamaktan meydana gelmektedir.

Bay ve bayan olmak üzere karma grupların eğitim aldığı kursumuzda her seans bir saat sürmektedir. Yüzme eğitimi 3 istasyondan meydana gelmektedir. İlk istasyonda başlangıç aşamasında olan kişiler, ikinci istasyonda orta düzeyde yüzmeyi bilen kişiler, son istasyonda ise yüzme bilen kişiler bulunmaktadır.

Yüzme eğitimi grup halinde verilebileceği gibi birebir olarak da verilebilmektedir. Birebir yüzme eğitiminde yüzme öğrenmek grup halinde öğrenmeye göre hem daha hızlı hem de daha kolaydır. Kişilerin taleplerine uygun olarak yüzme eğitimi vermekteyiz.

Temiz Ve Hijyenik Yüzme Havuzunda Sağlıklı Yüzme Eğitimi Veriyoruz

Yüzme eğitimi için Yakacık yüzme havuzu kullanılmaktadır. Yüzme havuzu ozon sitemiyle temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Günde üç defa havuz ölçümü yapılmaktadır. Klor ve Ph değeri ölçülen yüzme havuzu ozon sistemiyle temizlendiği için insan sağlığı için zararlı tüm bakteri ve mikropları ortadan kaldırmaktadır.

Yüzme kursumuzda havuz suyu sıcaklığı ve temizliğine büyük önem verilmektedir. Yarı olimpik olan yüzme havuzunda hem yüzme tekniklerini öğrenecek hem su korkunuzu yenecek hem de keyifli bir zaman geçirebileceksiniz.

İşinde profesyonel yüzme hocalarımız sayesinde kısa sürede tüm yüzme tekniklerini ve nefes egzersizlerini öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın