Pazartesi , Haziran 18 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Ataşehir Yüzme Kursu Fiyatları

Ataşehir Yüzme Kursu Fiyatları

Yüzmek, 7 den 70’e herkes için son derece faydalı bir spor. Hafta içi ya da hafta sonu, müsait olduğunu zamanlarda bir yüzme kursuna kaydolarak hem fazla kilolarınızdan kurtulabilir hem de daha sağlıklı yaşamayı öğrenebilirsiniz. Bayanların zayıflamak ve sıkılaşmak için en ideal spor olarak kabul ettiği yüzme için son derece hijyenik, kurallara uygun hareket eden yüzme kursları mevcut.

Ataşehir ’de bulunan yüzme kursumuz ise, her yaşan kişiye özel ve toplu eğitim verebiliyor. Aynı zamanda serbest yüzme saatlerimize katılarak, özgür bir şekilde sporunuzu yapabilirsiniz. Ataşehir yüzme kursu fiyatları, farklı kriterlere göre belirleniyor. Fiyatlarda göz önünde bulundurulan en önemli kriter tercih ettiğiniz seans zamanları olmakta.

Seanslara Göre Değişen Fiyatlar

Özellikle hafta sonlarında, çoğu kişinin boş vakti daha faza olduğundan hafta sonları yüzme seanslarımız daha dolu oluyor. Bu yüzden bu seansların sabah ve öğlen vakitleri biraz daha yüksek ücretlendirmeye sahip olabilir.

Çocuk yüzme kursu fiyatları, öğrenci indirimi sebebiyle daha ekonomik olabilmektedir. Bunun yanı sıra, lise ve üniversite öğrencilerine de indirim yapılabilmektedir. Yetişkin yüzme kursu ücretlerinde indirim yapılmamaktadır.

Ataşehir yüzme kursu fiyatlarında erkek ve bayan yetişkin bireyler için sunulan ücretlendirmeler aynıdır. Hafta içi seansları bir miktar daha ucuz olabilmektedir. Bu durum sezonlara yani mevsimlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Kış dönemlerinde yüzme kursu fiyatlarımız daha ekonomik olmaktadır.

Yüzme Kursu İndirimleri

Yüzme dersini daha eğlenceli hale getiren, yüzmeyi sevdiren ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız eğitmenler ile hizmet veren kursumuz, hijyen koşullarına da büyük önem vermektedir.

Kursumuzda zaman zaman havuz bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Dolayısıyla havuz suyunun dezenfeksiyonu, kullanmış olduğunuz soyunma odaları ve lavaboların dezenfeksiyonu periyodik olarak sağlanmaktadır. Yüzmeye, sabah erken vakitlerde gelmeniz tavsiye edilmektedir.

Yüzme aktivitesinden en yüksek faydayı sağlayabilmek için böyle bir seans tercihi yapabilirsiniz. Ataşehir yüzme kursu fiyatlarında, uzun süreli kayıtlı kullanıcılarımızda indirimler yapılabilmektedir.

Kursumuzdan kendinize ait bir kart çıkartabilmeniz ve girişlerinizi bu kart ile yapabilmeniz söz konusu olacaktır. Yüzmeye yeni başlayanlar için mayo, bone gibi gereçleri bizden temin edebilmeniz mümkündür.

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın