Pazartesi , Haziran 18 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Özel Olarak Yüzme Öğretiyoruz

Özel Olarak Yüzme Öğretiyoruz

Yüzme kursumuzda verilen özel yüzme dersi Kartal İstanbul adresindeki kendi yerimizde verilmektedir. Kursumuzda hizmet veren çalışma arkadaşlarımızın hepsi kurumumuzun politikası olan profesyonelliği benimsemiş, başarılı kişilerden oluşmaktadır.

Eğitimcilerimiz Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından yüzme öğretebilir sertifikasına sahip, alanında uzman ve donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Kurumumuzda çalışan kişilerin mesleki sertifikaları ve başarıları sizlerle açık bir şekilde paylaşılmaktadır.

Hijyen koşullarının eksiksiz olarak en üst seviyede sağlandığı kurumumuzda 14 yaş ve üzeri yetişkinlere verilen yüzme derslerimiz birebir ve özel olarak verilmektedir. Birebir derslerde eğitimci ders süresince sizin suda bulunma beceriniz ve öğrenme yeteneğinize göre özel olarak hazırladığı eğitim programını eksiksiz uygulayarak başarılı bir şekilde yüzme öğrenmenizi sağlamaktadır.

Yüzmeyi Neden Bizimle Öğrenmelisiniz?

Kurumumuz uzun yıllardır sektörde başarılı bir şekilde sizlere itina ile yüzme öğreten bir kurumdur. Kısa sürede ve doğru bir şekilde yüzme öğrenmeniz için çalışan eğitimcilerimiz, birebir verilen derslerde her kişinin durumuna özel eğitim programı hazırlayıp uygulamaktadır.

Özel yüzme dersi semti dahil olmak üzere İstanbul’un pek çok yerinde verilmektedir. Kurumumuzun ayrıcalığı sizlere sunulan hizmetin birinci sınıf kalitede olması için profesyonel çalışma şeklini benimsemiş bir ekiple çalışıyor olmasıdır. Profesyonel çalışma anlayışımız ile sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerdeki memnuniyetiniz ön planda tutulmaktadır.

Yüzmeyi öğrenmek için kursumuza geldiğinizde, yüzme öğretilmeden önce suda doğru duruş ve doğru nefes kontrolü dersleri verilmektedir. Yüzmenin temelini oluşturan bu aşamalarda su fobiniz varsa bunun giderilmesi için psikolojik destek sağlanarak başlanmaktadır.

Kursumuzun Sunduğu Hizmetler

Kursumuzun kendisine ait yerinde soyunma odaları, kişiye özel kilitli dolaplar, hijyen koşullarının en üst seviyede korunduğu ortak kullanım alanları mevcuttur. Şampuan ve havluyu tarafımızdan temin edebileceğiniz gibi kendi malzemelerinizi de getirebilirsiniz.

Kursumuzdaki terliklerden ve saç kurutucusundan da ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ayrıca ücret karşılığında bizlerden temin edebileceğiniz yüzme için gerekli olan ekipmanlar da mevcuttur. Kursumuzda bone kullanımı zorunlu olup, bizden temin edebilirsiniz. Kursumuzda verilen özel yüzme dersi Yakacık İstanbul adresinde bulunmakta olup, merkezi konumu ile İstanbul içinde ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın