Pazartesi , Haziran 18 2018
Ana Sayfa / Yüzme Blog / Yüzme Nasıl Öğrenilir? Kısa Sürede Yüzme Öğrenme

Yüzme Nasıl Öğrenilir? Kısa Sürede Yüzme Öğrenme

Kısa Sürede Yüzme Öğrenme

Yetişkinler ve çocuklar için yüzme kursu imkanı sunan kursumuzda kendini geliştirmiş kaliteli eğitmenlerimizle kısa sürede doğru teknikler kullanarak yüzme eğitimi sunmaktayız.  İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’de yüzme dersleri veren kursumuzda hem özel ders imkanı hem de grup halinde yüzme dersleri verilmektedir. Ataşehir özel yüzme kursu olarak faaliyetlerimiz devam etmektedir.

https://www.atayuzme.com.tr/yuzme-havuzlari/atasehir-yuzme-havuzu

5-6 kişilik gruplarda verilen yüzme eğitiminde herkesin yüzme kabiliyetine uygun bir yüzme eğitimi verilmektedir. Eğitmenlerimiz tarafından gruplar hazırlanırken eşdeğer yüzme bilgisine sahip kişiler sınıflandırılarak yüzme kursuna başlanılmaktadır.

Kişiye özel yüzme dersi almak isteyen kişiler için de eğitim imkanlarımız bulunmaktadır. Daha hızlı bir şekilde yüzmek isteyenler ve yüzme eğitimini tek başına almak isteyenler Ataşehir yüzme öğrenme kurslarının kişiye özel yüzme derslerinden faydalanabilirler.

Özel Yüzme Dersinde Doğru Eğitmen Seçimi Nasıl Olmalı?

Yüzme eğitimi veren kursumuzda işinde profesyonel eğitmenler çalıştırılmaktadır. Besyo mezunu yüzme eğitmenlerinin çalıştığı kursumuzda yüzme müsabakalarına katılmış olan eğitmenler çalıştırılmaktadır.

Yüzme dersi veren eğitmenlerimiz yüzme dersi kadar kişilerin psikolojilerini de doğru bir şekilde yönetebilmelidir.  Yüzme eğitmenlerimiz yapmanız gereken hareketleri önce kendi göstermekte sonra sizlerin yapmasını beklemektedir. Yüzme antrenörlerimiz kişilerin yüzme alanında gelişmesine paralel olarak bir üst seviyeye geçmesine olanak sağlamaktadır.

Ataşehir yüzme öğrenme kurslarımızda çalışan tüm eğitmenlerimiz bu konuda tecrübeli kişilerden meydana gelmektedir. Ayrıca kişiler özel yüzme dersi almadan önce derslerimize katılmak ve izleme imkanına da sahiptir.

Yüzme Havuzlarımızın Temizliğine Önem Veriyoruz

Yüzme kurslarımızda hem yetişkinler hem d çocuklar için birçok yüzme havuzu bulunmaktadır. Yüzme havuzunun suyu her gün boşaltılıp tekrar doldurulmaktadır. Hijyen bizim açımızdan çok önemli olduğundan dolayı havuz doldurulmadan önce dolum öncesi duvarları ile tabanı yıkanarak oluşabilecek kireç, yağ ve kir birikintilerinin temizlenmesi sağlanmaktadır.

Temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra havuzun duvar ve tabanlarında oluşabilecek yosunları temizleyebilmek için fırçalanır ve yosun önleyici sürülür. 1 saat beklendikten sonra temiz su ile doldurulan havuzlarda yüzme eğitimi verilmektedir.

Ataşehir yüzme öğrenme kursları olarak her zaman temizlik ve hijyene büyük önem vermekteyiz. Kişilerin sağlığını korumak ve hastalıkların önüne geçebilmek adına günlük olarak havuz temizliği yapılmaktadır.

En Çok Okunanlar

Ata Yüzme Spor Kulübü Kursları

Yüzerek sağlıklı kalın, yüzerek eğlenceli zamanlar geçirin, yüzerek beden, ruh ve zihin bütünlüğünüze katkıda bulunun. …

Bir Cevap Yazın